Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya Haber Girişi: 14.10.2021 - 23:24, Güncelleme: 14.10.2021 - 23:24

DARICA'NIN AK PARTİLİ BAŞKANI CHP'LİLERİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

 

DARICA'NIN AK PARTİLİ BAŞKANI CHP'LİLERİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

KOCAELİ HABERİ
Ak Partili Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık bugün CHP Darıca Örgütünün Bayramoğlu Mahallesinde düzenlediği Kermesi ziyaret etti.. Muzaffer Bıyık, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş'ın da orad olduğu Kermes ziyaretini sosyal medyadan "Göreve talip olurken her kesimin belediye başkanı olacağımızı taahhüt etmiştik. Bu anlayışla görevimizi ifa etmeye devam ediyoruz. CHP'nin Bayramoğlu'nda düzenlemiş olduğu kermese katılarak, bizler de destekte bulunduk." mesajı ile paylaştı.. Başkan Bıyık'ın bu hareketi hem CHP'liler hem de Darıcalılara tarafından takdir aldı..
KOCAELİ HABERİ

Ak Partili Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık bugün CHP Darıca Örgütünün Bayramoğlu Mahallesinde düzenlediği Kermesi ziyaret etti..

Muzaffer Bıyık, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş'ın da orad olduğu Kermes ziyaretini sosyal medyadan "Göreve talip olurken her kesimin belediye başkanı olacağımızı taahhüt etmiştik. Bu anlayışla görevimizi ifa etmeye devam ediyoruz. CHP'nin Bayramoğlu'nda düzenlemiş olduğu kermese katılarak, bizler de destekte bulunduk." mesajı ile paylaştı..

Başkan Bıyık'ın bu hareketi hem CHP'liler hem de Darıcalılara tarafından takdir aldı..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.