Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
İlçeler Haber Girişi: 10.10.2021 - 22:33, Güncelleme: 10.10.2021 - 22:33

DARICA'DA ATA SPORU COŞKUSU YAŞANDI

 

DARICA'DA ATA SPORU COŞKUSU YAŞANDI

KOCAELİ HABERİ
Darıca Belediyesi, ata sporumuz olan Cirit sporunu yaşatmak ve yeni nesillere tanıtmak amacıyla bugün Cirit şöleni düzenledi.. Darıca Belediyesinin, ata sporumuz olan Cirit Sporunu tanıtmak ve yaşatmak amacıyla düzenlediği Geleneksel Cirit Şöleni, Kazım Karabekir Mahalles’inde yer alan geniş bir boş sahada gerçekleşirken, cirit şölenine Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Kocaeli Büyükşehire Belediye Başakn vekili Yaşar Çakmak'ın yanısıra çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Cirit Şöleninde Darıcalılar heyecanlı anlar yaşarken, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Çayırova Atlı Spor Kulübü ve Yeşil Bursa Atlı Spor Kulübünün kozlarını paylaştığı Geleneksel Cirit Şölenimizde kazanan dostluk oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Yaşar Çakmak ile birlikte kupalarını taktim ettiğimiz takımlarımızı ve sporcularını tebrik ediyorum.” diye konuştu.  
KOCAELİ HABERİ

Darıca Belediyesi, ata sporumuz olan Cirit sporunu yaşatmak ve yeni nesillere tanıtmak amacıyla bugün Cirit şöleni düzenledi..

Darıca Belediyesinin, ata sporumuz olan Cirit Sporunu tanıtmak ve yaşatmak amacıyla düzenlediği Geleneksel Cirit Şöleni, Kazım Karabekir Mahalles’inde yer alan geniş bir boş sahada gerçekleşirken, cirit şölenine Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Kocaeli Büyükşehire Belediye Başakn vekili Yaşar Çakmak'ın yanısıra çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Cirit Şöleninde Darıcalılar heyecanlı anlar yaşarken, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Çayırova Atlı Spor Kulübü ve Yeşil Bursa Atlı Spor Kulübünün kozlarını paylaştığı Geleneksel Cirit Şölenimizde kazanan dostluk oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Yaşar Çakmak ile birlikte kupalarını taktim ettiğimiz takımlarımızı ve sporcularını tebrik ediyorum.” diye konuştu.
Resim

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.