Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 07.10.2021 - 22:38, Güncelleme: 07.10.2021 - 22:38

CHP GEBZELİ KADINLAR TOPLADI

 

CHP GEBZELİ KADINLAR TOPLADI

KOCAELİ HABERİ
CHP Gebze İlçe kadın kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve yönetimi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yardımsevrlerden giysi ve kışlık battaniye topladılar.. CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan toplanan giysilerin ve bataniyelerin tasnifini yaptıktan sonra sosyal medyadan "CHP Gebze İlçe kadın kolları ailesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere kıyafet ve battaniye yardımı hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu zor pandemi günlerinde vatandaşlarımızın yüzünde ufak da olsa bir gülümseme yaratabilmek bizim için en büyük mutluluk" ifadeleri ile paylaştı..
KOCAELİ HABERİ

CHP Gebze İlçe kadın kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve yönetimi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yardımsevrlerden giysi ve kışlık battaniye topladılar..

CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan toplanan giysilerin ve bataniyelerin tasnifini yaptıktan sonra sosyal medyadan "CHP Gebze İlçe kadın kolları ailesi olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere kıyafet ve battaniye yardımı hazırlıklarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu zor pandemi günlerinde vatandaşlarımızın yüzünde ufak da olsa bir gülümseme yaratabilmek bizim için en büyük mutluluk" ifadeleri ile paylaştı..

Bir 3 kişi, ayakkabı, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'REDMI NOTE 9PRO AI QUAD CAMERA' görseli olabilir

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.