Siyaset Haber Girişi: 18.10.2021 - 22:13, Güncelleme: 19.10.2021 - 06:09

CHP DİLOVASI İÇİN GÖKALP ERENOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

 

CHP DİLOVASI İÇİN GÖKALP ERENOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

KOCAELİ HABERİ
CHP Dilovası ilçe başkanı ve Dilovası Belediye Meclis üyesi İnci Aydemir'in babası Kerem Aydemir 25 Eylül 2021 evinde geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirmişti.. Genç yaşta yaşamını yitiren CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir’in yerine CHP Dilovası İlçe Başkanı olarak mevcut İlçe Sekreteri Gökalp Erenoğlu atandı. CHP Dilovası ilçe sekreterliğine Nevzat Yıldız, Saymanlığa İlhan Özlü getirilirken, Bilişim Başkanı Başaran Beşiroğlu’nun ise aynı görevine devam ettiği öğrenildi.  GÖKALP ERENOĞLU'NDAN AÇIKLAMA Yukardaki haberimiz üzerine bize ulaşan Gökalp Erenoülu "Sayın Yucak, öncelikle iyi geceler dilerim.Yayınladığınız haberi izledim.Ancak daha netleşmemiş bir haberi yayınlamanızdan dolayı üzüntü duydum. Keşke teyit edip de yazsaydınız.Saygılar dilerim. " açıklamasında bulundu..
KOCAELİ HABERİ

CHP Dilovası ilçe başkanı ve Dilovası Belediye Meclis üyesi İnci Aydemir'in babası Kerem Aydemir 25 Eylül 2021 evinde geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirmişti..

Genç yaşta yaşamını yitiren CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir’in yerine CHP Dilovası İlçe Başkanı olarak mevcut İlçe Sekreteri Gökalp Erenoğlu atandı. CHP Dilovası ilçe sekreterliğine Nevzat Yıldız, Saymanlığa İlhan Özlü getirilirken, Bilişim Başkanı Başaran Beşiroğlu’nun ise aynı görevine devam ettiği öğrenildi. 

GÖKALP ERENOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Yukardaki haberimiz üzerine bize ulaşan Gökalp Erenoülu "Sayın Yucak, öncelikle iyi geceler dilerim.Yayınladığınız haberi izledim.Ancak daha netleşmemiş bir haberi yayınlamanızdan dolayı üzüntü duydum. Keşke teyit edip de yazsaydınız.Saygılar dilerim. " açıklamasında bulundu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.