Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam Haber Girişi: 06.10.2021 - 15:48, Güncelleme: 06.10.2021 - 15:57

CENGİZ YUCAK'TAN NÜFUS MÜDÜRÜ HASAN AYDIN'A ZİYARET

 

CENGİZ YUCAK'TAN NÜFUS MÜDÜRÜ HASAN AYDIN'A ZİYARET

KOCAELİ HABERİ
Çalışkanlığı ve üretkenliğinin yanısıra halk ile sıcak ilişkileri ile tanınan ve sevilen Gebze İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'ın ablası Meliha Uğurlu (70) vefat etti.. Kocaelihaberi.com Genel Yayın Koordinatörümüz Cengiz Yucak bugün Gebze İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'ı makamında ziyaret ederek ablası Meliha Uğurlu'nun vefatından dolayı taziye dileklerini ileterek sabır ve başsağlığı diledi.... Hasan Aydın, Cengiz Yucak'a ziyaretinden, sabır ve başsağlığı dileklerinden dolayı teşlekkür etti..  
KOCAELİ HABERİ

Çalışkanlığı ve üretkenliğinin yanısıra halk ile sıcak ilişkileri ile tanınan ve sevilen Gebze İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'ın ablası Meliha Uğurlu (70) vefat etti..

Kocaelihaberi.com Genel Yayın Koordinatörümüz Cengiz Yucak bugün Gebze İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın'ı makamında ziyaret ederek ablası Meliha Uğurlu'nun vefatından dolayı taziye dileklerini ileterek sabır ve başsağlığı diledi....

Hasan Aydın, Cengiz Yucak'a ziyaretinden, sabır ve başsağlığı dileklerinden dolayı teşlekkür etti..  

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.