Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 05.10.2021 - 02:26, Güncelleme: 05.10.2021 - 02:36

Büyük çöküntünün ardından Mansur Yavaş'tan mesaj

 

Büyük çöküntünün ardından Mansur Yavaş'tan mesaj

kocaelihaberi
Facebook ve Instagram’ın yanı sıra WhatsApp'a dünya genelinde erişim sıkıntısı yaşanırken Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Türkiye'de pek çok bölgede internete erişimde sorun yaşanıyor. Yaşanan sorunun dünyanın en büyük DNS, bulut ve statik içerik sağlayıcısı konumunda olan Akamai’nin sistemlerinde bir sıkıntıdan kaynaklandığı düşünülüyor. İnternet sıkıntısının yanı sıra popüler sosyal medya siteleri Facebook ve Instagram’ın yanı sıra WhatsApp’a da saatlerdir erişim sağlanamıyor. "HAZIR HERKES BURADAYKEN" Yaşanan bu sıkıntılarının ardından yurttaşların çoğu Twitter'dan bilgi edinmeye çalışıyor. Twitter'ın her zamankinden fazla kullanıcıya erişmesinin ardından Mansur Yavaş "Hazır herkes buradayken" diyerek bir video paylaştı. Yavaş söz konusu videonun başlığında ise "Hepinizi çok seviyorum" mesajını not düştü. İŞTE O VİDEO
kocaelihaberi

Facebook ve Instagram’ın yanı sıra WhatsApp'a dünya genelinde erişim sıkıntısı yaşanırken Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Türkiye'de pek çok bölgede internete erişimde sorun yaşanıyor. Yaşanan sorunun dünyanın en büyük DNS, bulut ve statik içerik sağlayıcısı konumunda olan Akamai’nin sistemlerinde bir sıkıntıdan kaynaklandığı düşünülüyor.

İnternet sıkıntısının yanı sıra popüler sosyal medya siteleri Facebook ve Instagram’ın yanı sıra WhatsApp’a da saatlerdir erişim sağlanamıyor.

"HAZIR HERKES BURADAYKEN"

Yaşanan bu sıkıntılarının ardından yurttaşların çoğu Twitter'dan bilgi edinmeye çalışıyor.

Twitter'ın her zamankinden fazla kullanıcıya erişmesinin ardından Mansur Yavaş "Hazır herkes buradayken" diyerek bir video paylaştı. Yavaş söz konusu videonun başlığında ise "Hepinizi çok seviyorum" mesajını not düştü.

İŞTE O VİDEO

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.