Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya Haber Girişi: 06.10.2021 - 11:56, Güncelleme: 06.10.2021 - 11:56

BOŞANIYORLAR MI SORUSUNUN CEVABI GELDİ

 

BOŞANIYORLAR MI SORUSUNUN CEVABI GELDİ

KOCAELİ HABERİ
Burak Sergen'in, dört ay önce nikah masasına oturduğu Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddiasıyla boşanma davası açtığı ileri sürülmüştü. Ünlü oyuncunun menajerlik şirketi çıkan haberleri doğruladı ESKİ EŞTEN DESTEK Burak Sergen'e 2018 yılında boşandığı eski eşi ve oğlu Cansın'ın annesi Işıl Sergen'den destek geldi. 60 yaşındaki usta oyuncuya "Güçlü ol" mesajı veren Sergen, aynı zamanda hakkında çıkan "nafaka" haberlerine de açıklık getirdi. "İYİ YA DA KÖTÜ GÜNLER HEPİMİZ İÇİN..." Işıl Sergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı: İyi ya da kötü günler hepimiz için... Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey'le boşanma anlaşmamızda "15 milyon tazminat" aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum.
KOCAELİ HABERİ

Burak Sergen'in, dört ay önce nikah masasına oturduğu Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddiasıyla boşanma davası açtığı ileri sürülmüştü. Ünlü oyuncunun menajerlik şirketi çıkan haberleri doğruladı

ESKİ EŞTEN DESTEK

Burak Sergen'e 2018 yılında boşandığı eski eşi ve oğlu Cansın'ın annesi Işıl Sergen'den destek geldi. 60 yaşındaki usta oyuncuya "Güçlü ol" mesajı veren Sergen, aynı zamanda hakkında çıkan "nafaka" haberlerine de açıklık getirdi.

"İYİ YA DA KÖTÜ GÜNLER HEPİMİZ İÇİN..."

Işıl Sergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

İyi ya da kötü günler hepimiz için... Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey'le boşanma anlaşmamızda "15 milyon tazminat" aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.