Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
İlçeler Haber Girişi: 08.10.2021 - 12:04, Güncelleme: 08.10.2021 - 12:04

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ GEBZE İÇİN BİR PROJEYE DAHA START VERDİ

 

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ GEBZE İÇİN BİR PROJEYE DAHA START VERDİ

KOCAELİ HABERİ
Gebzeliler nezih bir ortamda yemek yesin diye Gebze kent Meydanında işletmeciliğini Gebze Belediyesinin yaptığı Güzide kafe restaurantı hizmete sokan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz şimdi de yine meydandaki çamlık parka yine işletmeciliğini Gebze Belediyesinin yapacağı bir çay ocağı inşasını başlattırdı..  Başkan Büyükgöz hayta geçireceği bu projeyi sosyal medyadan "Vatandaşlarımızın talebi üzerine Çamlık Parkı'na çay ocağı kuruyoruz. Çalışmalar tamamlandığında çaya mutlaka bekleriz" sözleri ile duyurdu..
KOCAELİ HABERİ

Gebzeliler nezih bir ortamda yemek yesin diye Gebze kent Meydanında işletmeciliğini Gebze Belediyesinin yaptığı Güzide kafe restaurantı hizmete sokan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz şimdi de yine meydandaki çamlık parka yine işletmeciliğini Gebze Belediyesinin yapacağı bir çay ocağı inşasını başlattırdı.. 

Başkan Büyükgöz hayta geçireceği bu projeyi sosyal medyadan "Vatandaşlarımızın talebi üzerine Çamlık Parkı'na çay ocağı kuruyoruz. Çalışmalar tamamlandığında çaya mutlaka bekleriz" sözleri ile duyurdu..
Resim

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.