Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Güncel Haber Girişi: 09.10.2021 - 19:39, Güncelleme: 09.10.2021 - 19:49

BAŞKAN BÜYÜKAKIN'DAN KADINLARA ÖVGÜ

 

BAŞKAN BÜYÜKAKIN'DAN KADINLARA ÖVGÜ

KOCAELİ HABERİ
Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği'nin İzmit'te düzenlediği KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali'ne katılan siyasilerden "Girişimci, çalışkan ve emekçi kadınların daima yanındayız ve onları destekliyoruz." mesajı geldi,, KOİDER Bazaar Alışveriş Festivaline katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın fuar alanını gezdikten sonra yaptığı sosyal medya paylaşımında "Kadının olduğu her yere renk geliyor, huzur ve mutluluk geliyor. Kadın girişimcilerimizin yapacağı tüm çalışmalarda yanlarındayız. KOİDER BAZAAR projesini hayata geçiren herkesi tebrik ediyor, başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi..
KOCAELİ HABERİ

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği'nin İzmit'te düzenlediği KOİDER Bazaar Alışveriş Festivali'ne katılan siyasilerden "Girişimci, çalışkan ve emekçi kadınların daima yanındayız ve onları destekliyoruz." mesajı geldi,,

KOİDER Bazaar Alışveriş Festivaline katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın fuar alanını gezdikten sonra yaptığı sosyal medya paylaşımında "Kadının olduğu her yere renk geliyor, huzur ve mutluluk geliyor. Kadın girişimcilerimizin yapacağı tüm çalışmalarda yanlarındayız. KOİDER BAZAAR projesini hayata geçiren herkesi tebrik ediyor, başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi..

Bir 9 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.