Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam Haber Girişi: 03.10.2021 - 21:10, Güncelleme: 03.10.2021 - 21:18

BAŞKAN BÜYÜKAKIN'A ERİK DALI OYNATTILAR (video)

 

BAŞKAN BÜYÜKAKIN'A ERİK DALI OYNATTILAR (video)

KOCAELİ HABERİ
Başkan Büyükakın Romanların nikahında erik dalı oynadı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın bu defa toplumsal anlamda önemli bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Büyükşehir Belediyesi, cumartesi günü düzenlenen Roman toplu sünnet töreninin ardından pazar günü de Roman Toplu Nikâh Şöleniyle 46 çifti evlendirdi.  Çiftler, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın kıydığı nikâhla bir ömür birlikteliğe “evet” dedi. Başkan nikahın ardından yeni evliler ve aileleriyle birlikte erik dalı oynadı. Başkan yeni evlilere evlilik hediyesi olarak altın taktı.
KOCAELİ HABERİ

Başkan Büyükakın Romanların nikahında erik dalı oynadı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın bu defa toplumsal anlamda önemli bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Büyükşehir Belediyesi, cumartesi günü düzenlenen Roman toplu sünnet töreninin ardından pazar günü de Roman Toplu Nikâh Şöleniyle 46 çifti evlendirdi.  Çiftler, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın kıydığı nikâhla bir ömür birlikteliğe “evet” dedi. Başkan nikahın ardından yeni evliler ve aileleriyle birlikte erik dalı oynadı. Başkan yeni evlilere evlilik hediyesi olarak altın taktı.

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.