Siyaset Haber Girişi: 18.10.2021 - 08:22, Güncelleme: 18.10.2021 - 08:30

AK PARTİ ÇAYIROVA KİTAP DAĞITIYOR

 

AK PARTİ ÇAYIROVA KİTAP DAĞITIYOR

KOCAELİ HABERİ
Ak Parti Çayırova İlçe Gençlik kolları teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı “ Daha Adil Bir Dünya Mümkün” adlı kitabın dağıtımına devam ediyor.. Ak Parti Çayırova İlçe Gençlik kolları başkanı Murat Güveren dğn akşam yaptığı esnaf ziyaretinde kiatp da hediye ettikten sonra "Burak Kardeşimizi iş yerinde ziyaret edip, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’IN Kaleme aldığı “ Daha Adil Bir Dünya Mümkün” adlı kitabını hediye ettik. Misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum." paylaşımında bulundu..
KOCAELİ HABERİ

Ak Parti Çayırova İlçe Gençlik kolları teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaleme aldığı “ Daha Adil Bir Dünya Mümkün” adlı kitabın dağıtımına devam ediyor..

Ak Parti Çayırova İlçe Gençlik kolları başkanı Murat Güveren dğn akşam yaptığı esnaf ziyaretinde kiatp da hediye ettikten sonra "Burak Kardeşimizi iş yerinde ziyaret edip, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’IN Kaleme aldığı “ Daha Adil Bir Dünya Mümkün” adlı kitabını hediye ettik. Misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum." paylaşımında bulundu..

Bir Murat Güveren dahil 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.